Manetop

Multi Biotin

Jeśli masz problem z wypadaniem włosów, to ten suplement jest  dla Ciebie idealny. Multi Biotin hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost.

Warto podkreślić, że jest to suplement diety składający się w 100% z naturalnych składników idealny zarówno dla kobiet i mężczyzn. Na formułę Manetop Multi Biotin  składają się ekstrakty ziołowe połączone z witaminami, które przyczyniają się do prawidłowego odżywienia cebulek włosów oraz skóry głowy. 

Produkt dostępny jest bez recepty.

Suplement jest naprawdę łatwy w użyciu:

1 kapsułka dziennie 1-2h przed jedzeniem 

Najlepiej stosować wieczorem 


Suplement diety nie jest lekarstwem i / lub substytutem lekarstwa i / lub leczenia i dlatego surowo zabrania się uznawania suplementu diety za lekarstwo i / lub posiadanie jakichkolwiek właściwości medycznych i / lub jako leczenia. (?!)

witaminy na zdrowe wlosy manetop

Non GMO

Gluten Free

Kosher

Organic

Vegan

Non GMO

Gluten Free

Kosher

Organic

Vegan

ZALETY MULTI BIOTIN

Unikalna formuła złożona w 100% z naturalnych składników

Wspomagany ekstraktem z palmy sabałowej

Pomaga wzmocnić cebulkę włosa

Pomaga w zapobieganiu wypadaniu włosów i łysienia

Co zawiera Manetôp Multi Biotin Formula?

Tylko i wyłącznie różne ekstrakty ziołowe. Formuła Manetôp Multi Biotin opiera się na 11 ekstraktach ziołowych. Manetôp Multi Biotin które zawierają następujące składniki:

Biotyna
Biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie i odpowiada między innymi za syntezę i metabolizm niektórych białek, kwasów tłuszczowych i aminokwasów, które tworzą strukturę skóry oraz włosów.  Jednym z najbardziej zauważalnych zjawisk niedoboru biotyny jest wypadanie włosów, niezdrowo wyglądające włosy, a w skrajnych przypadkach nawet łysienie.
Kwas foliowy
Kwas foliowy jest niezbędnym suplementem diety, pomagającym odmładzać komórki i zmniejszać choroby serca.
Bocznia piłkowana (Palma Sabałowa)
Działa przeciwzapalnie, równoważy układ hormonalny, pomaga blokować DHT (Dihydrotestosteron), pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne i zapewnić prawidłowy przepływ krwi, zapobiega łysieniu zapewniając niezbędny przepływ krwi.
(Zinc picolinate) Pikolinian cynku
Przyspiesza podziały komórkowe, wzmacnia system odpornościowy, pomaga w łagodzeniu problemów skórnych, niezbędny do prawidłowego wzrostu włosów, pomaga wzmocnić cebulki włosów w przypadku wypadania.
(Reishi mushroom (Ganoderma lucidum))
Zwiększa funkcje hormonalne, podnosi poziom czujności, wzmacnia funkcje fizjologiczne, redukuje poziom tłuszczu, działa przeciwzakrzepowo, wzmacnia aktywność nerwową.
(Polygonum aviculare) Rdest ptasi
Pomaga odżywić i odbudować włosy, nadając im zdrowy, mocny wygląd. Pomaga w blokowaniu DHT, pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne i zapewnia prawidłowy przepływ krwi, pomaga w utrzymaniu prawidłowej struktury włosów, a także odżywia i koi skórę głowy.

PYTANIA ORAZ ODPOWIEDZI

Formułę można rozpuścić w napoju. Nie ma to wpływu na działanie suplementu.

Formuła jest koszerna pod nadzorem rabinatu Bet Szemesz.

Każdy organizm reaguje inaczej i w różnym czasie. Wpływ na to ma genetyka, przyjmowane leki, nawyki żywieniowe a także sen. Cykl wzrostu włosów trwa od 3 do 4 miesięcy, tak więc  zmiany zauważalne będą około 4 miesiąca.

Nie ma powodu, aby przyjmować więcej niż jedną kapsułkę dziennie.

Przesyłka zostanie dostarczona w ciągu 4 dni roboczych (nie licząc weekendów oraz dni ustawowo wolnych od pracy).

Aby uzyskać najlepsze wyniki, lepiej nadal z niego korzystać. Jednak w razie przerwania, jak w przypadku każdego leczenia okresowego, nasz organizm może ponownie zacząć tracić niezbędne dla niego witaminy i minerały.

Dlaczego my?

Ponieważ tak mówią o nas eksperci w tej dziedzinie

Zobacz, co o naszej formule mówi Yoram Benita, światowy ekspert w dziedzinie włosów (trycholog)
i pionier w stosowaniu zabiegów iPRF.

Skontaktuj się z nami

Czy masz jakieś pytania? Zostaw swoje dane poniżej, skontaktujemy się z Tobą wkrótce