Manetop

Szampon

Pielęgnacja skóry głowy jest bardzo ważna, to od niej zależy kondycja oraz piękny i zdrowy wygląd naszych włosów. Szampon marki Manetop jest stworzony na bazie naturalnych składników, nie zawiera soli i alergenów, aby nie podrażniać delikatnej skóry głowy. Jest bardzo skuteczny w dokładnym oczyszczaniu dzięki zawartych w nim esencjach ziołowych i witaminach. Jest wzmocniony olejem z palmy sabałowej, dlatego też powoduje piękny, zdrowy i błyszczący wygląd włosów. Dzięki swoim właściwościom jest szczególnie dedykowany dla osób cierpiących na wypadanie włosów, suchą skórę głowy lub podrażnienia skóry głowy.

molecula szampon wypadanie wlosow

Nie zawiera soli i alergenów

100% naturalna

Not tested on animals

ZALETY SZAMPONU MANETOP:

Unikalna formuła w 100% naturalna;

Wzmocniony ekstraktem z palmy sabałowej

Odpowiedni jest dla mężczyzn i kobiet

Nie zawiera soli i alergenów.

Co zawiera szampon Manetop?

Nasz wyjątkowy szampon oparty jest na naturalnych składnikach i zawiera specjalne naturalne esencje ziołowe i witaminy. Wzbogacony olejem z palmy sabałowej i witaminą E. Ponadto nie zawiera soli i alergenów.

Ekstrakt z palmy sabałowej (Serenoa repens)

Działa przeciwzapalnie, równoważy układ hormonalny, pomaga blokować DHT, pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne i zapewnić prawidłowy przepływ krwi, zapobiega łysieniu zapewniając niezbędny przepływ krwi.

Tokoferol (witamina E)

Witamina ta działa jako koenzym w błonach komórkowych i jest silnym przeciwutleniaczem, chroniącym błony komórkowe i inne rozpuszczalne części tłuszczowe organizmu, takie jak LDL, przed wolnymi rodnikami.  Ochrona LDL przed utlenianiem zmniejsza ryzyko chorób serca.  Używanie witaminy E jako środka konserwującego jest powszechne w żywności i produktach kosmetycznych. Witamina E jest bardzo wydajnie przetwarzana w organizmie jako rodnik.

Keratyna

Keratyna to grupa nierozpuszczalnych i niestrawnych białek włóknistych, które tworzą zrogowaciałe tkanki ciała, takie jak paznokcie, włosy i zewnętrzne warstwa skóry. Wśród niektórych zwierząt keratyna jest składnikiem rogu. α-keratyny tworzą włosy (podobnie jak wełna), rogi, pazury i kopyta ssaków. α-keratyny rozwijają się u ssaków tylko na zewnętrznym naskórku.

Ekstrakt z Chmielu Zwyczajnego (Humulus lupulus extract)

Roślina ta jest używana do celów leczniczych, głównie uspokajających. Cechy Chmielu Zwyczajnego są: środek przeciwbólowy, antybiotyk, pobudzający apetyt,  przyspieszający trawienie, zwiększający wydzielanie mleka u kobiet karmiących.  Zastosowania kosmetyczne – olej jest stosowany jako składnik przemysłowy w perfumach i kremach.

Klienci, którzy nie zrezygnowali

opowiadają o własnych doświadczeniach

Skontaktuj się z nami

Czy masz jakieś pytania? Zostaw swoje dane poniżej, skontaktujemy się z Tobą wkrótce